BOSCH alkaen 1 987 429 404: valitun ajoneuvon
Autojen varaosat luettelo:
  • Anturit, releet, ohjausyksiköt
  • Hihnat, ketjut, rullat
  • Ilmastointilaite
  • Iskunvaimentimet, jouset, lehtijouset
  • Jarrut
  • Jousitus ja tukivarret
  • Kardaaniakselit ja tasauspyörästöt
  • Korin osat, valot, peilit
  • Korjaussarjat
  • Kumitiivisteet ja tiivisterenkaat
  • Kytkin / osat
  • Laakerit
  • Lasinpesu
  • Lämmityslaite / tuuletus
  • Moottori
  • Moottorin jäähdytysjärjestelmä
  • Ohjaus
  • Pakoputkisto
  • Polttoainejärjestelmä
  • Putket ja letkut
  • Sisätilan ja mukavuus
  • Suodatin
  • Sytytys ja hehkutulppa järjestelmä
  • Sähköistys
  • Vaihteisto
  • Valaistus
  • Vetoakselit ja vetonivel
  • Vetokoukku / osat
  • Öljyt ja nesteet
Suosituimmat Ilmansuodatin valmistaja
BOSCH Ilmansuodatin ostaa halpa Rexbo
Ilmansuodatin Ei kylmille ilmastovyöhykkeille Suodatinpanos BOSCH 02031651433440403700 netistä kauppa

BOSCH Ilmansuodatin Ei kylmille ilmastovyöhykkeille Suodatinpanos
Artikkelinumero: 1 987 429 404

Arvio Ilmansuodatin -tuotteesta 02031651433440403700
Arviot (0)
  • Suodatintyyppi: Suodatinpanos
  • Pituus (mm): 344,5
  • Leveys (mm): 135,5
  • Korkeus (mm): 70,3
  • Ilmastovyöhykkeet: Ei kylmille ilmastovyöhykkeille
  • Tila: Täysin
14,02 €* Alennus: 15%
11,92 €
sis. Alv 24%,
toimituskulut
varastossa
- +
Lisää koriin
Facebook
  • Muut yksityiskohdat
  • Valmistaja: BOSCH
  • Tyyppi: Ilmansuodatin
  • EAN: 02031651433440403700
BOSCH 02031651433440403700

BOSCH-merkkinen Ilmansuodatin 02031651433440403700 sopii muihin ajoneuvoihin:

OEM numerot
Viitenumero(t) OEM:
Valmistaja OE-numero
AUDI 1K0129620D
AUDI 3C0129620A
AUDI 3C0129620B
AUDI 5C0129620
BOSCH AFVW12
BOSCH S9404
SEAT 1K0129620D
SKODA 1K0129620D
VW 1K0129620D
VW 1K0129620F
VW 1K0129620G
VW 3C0129620A
VW 3C0129620B
VW 5C0129620
Lisää sopivia tuotteita annetulle OEM-numerolla:
Ilmansuodatin valmistaja
MANN-FILTER C 14 130
MANN-FILTER C 35 154
BOSCH 1 987 429 404
HENGST FILTER E488L
MAGNETI MARELLI 152071758677
FEBI BILSTEIN 22552
MAPCO 60816
MEYLE 112 129 0040
VAICO V10-0621
KRAFT 1710410
MAHLE ORIGINAL LX 1211
TOPRAN 109 788
COOPERSFIAAM FILTERS PA7444
VALEO 585001
JC PREMIUM B2W042PR
UFI 30.187.00
KNECHT LX 1211
STARK SKAF-0060003
CHAMPION CAF100806P
SOFIMA S 2012 A
BLUE PRINT ADV182204
KAMOKA F201201
PURFLUX A1160
RIDEX 8A0004
OPTIMAL FA-00803
BUGIAD BSP20663
JP GROUP 1118602800
JP GROUP 1118602809
FRIGAIR AR10.101
ALCO FILTER MD-8060
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.14.210
MEYLE 112 330 0003/S
MEYLE 112 330 0004/S
MEYLE 112 330 0005/S
PROFIT 1512-1022
PROFIT 1512-1039
AUTOMEGA 180025510
MAXGEAR 26-0153
MAXGEAR 26-0663
SWAG 30 92 2552
MASTER-SPORT 35154-LF-PCS-MS
KOLBENSCHMIDT 50013608
DENCKERMANN A140459
DENCKERMANN A140460
Borsehung B12811
FRAM CA9711
Dr!ve+ DP1110.10.0031
Dr!ve+ DP1110.10.0114
MECAFILTER ELP9072
CLEAN FILTER MA1356
MULLER FILTER PA2102
SCT Germany SB 2117
WIX FILTERS WA6781
VIKA 11290204901
MEAT & DORIA 16835
FILTRON AP 139/2
DJ PARTS FA1399
MASTER-SPORT 450001012
MASTER-SPORT 450001013
MASTER-SPORT 450001723
MASTER-SPORT 450001773
MASTER-SPORT 450001783
MASTER-SPORT 450001983
MASTER-SPORT 450001993
MASTER-SPORT 450002023
MASTER-SPORT 450002033
PIPERCROSS PP1621
PIPERCROSS PX1818
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1320827
MASTER-SPORT 450001992
STARK SKFS-18880649
RIDEX 4055F0650
RIDEX 4055F0652
STARK SKFS-18880654
RIDEX 4055F0655
STARK SKFS-18880662
RIDEX 4055F0663
PURRO PUR-PA0044
JAPANPARTS FA-0917JM
Suositellut vaihtoehdot
BOSCH-merkkisen Ilmansuodatin 1 987 429 404 asiakaspalaute:
Tätä tuotetta ei ole vielä arvioitu. Kirjoita ensimmäinen arvostelu ja jaa mielipiteesi ostoksesta muiden asiakkaiden kanssa
Kirjoita kommentti
5 Arviot Ilmansuodatin 02031651433440403700
(0)
4 Arviot Ilmansuodatin 02031651433440403700
(0)
3 Arviot Ilmansuodatin 02031651433440403700
(0)
2 Arviot Ilmansuodatin 02031651433440403700
(0)
1 Arviot Ilmansuodatin 02031651433440403700
(0)