URO Parts alkaen 3B5827550G: valitun ajoneuvon
Autojen varaosat luettelo:
  • Anturit, releet, ohjausyksiköt
  • Hihnat, ketjut, rullat
  • Ilmastointilaite
  • Iskunvaimentimet, jouset, lehtijouset
  • Jarrut
  • Jousitus ja tukivarret
  • Kardaaniakselit ja tasauspyörästöt
  • Korin osat, valot, peilit
  • Korjaussarjat
  • Kumitiivisteet ja tiivisterenkaat
  • Kytkin / osat
  • Laakerit
  • Lasinpesu
  • Lämmityslaite / tuuletus
  • Moottori
  • Moottorin jäähdytysjärjestelmä
  • Ohjaus
  • Pakoputkisto
  • Polttoainejärjestelmä
  • Putket ja letkut
  • Sisätilan ja mukavuus
  • Suodatin
  • Sytytys ja hehkutulppa järjestelmä
  • Sähköistys
  • Vaihteisto
  • Valaistus
  • Vetoakselit ja vetonivel
  • Vetokoukku / osat
  • Öljyt ja nesteet
Suosituimmat Tavaratila valmistaja
URO Parts Tavaratila ostaa halpa Rexbo
Kaasujousi, tavaratila Molemminpuolin, 280mm URO Parts 847603066718 netistä kauppa

URO Parts Kaasujousi, tavaratila Molemminpuolin, 280mm
Artikkelinumero: 3B5827550G

Arvio Kaasujousi, tavaratila -tuotteesta 847603066718
Arviot (0)
  • Asennuspuoli: Molemminpuolin
  • Työntövoima [N]: 520
  • Pituus (mm): 280
  • Kopan läpimitta (mm): 18
  • Männänvarren läpimitta [mm]: 8
  • Isku (mm): 100
  • Paino [kg]: 0,181
  • Väri: Musta
  • Alustanumerosta: 1J-1-560 001
  • Tila: Täysin
15,69 €
sis. Alv 24%,
toimituskulut
Tällä hetkellä loppu varastosta
- +
Lisää koriin
Facebook
Tuotteen yksityiskohdat
  • Alustanumeroon: 3B-4-080 000
  • Moottorinumero: APK; AQY; AZG; AZH;
  • Muut yksityiskohdat
  • Valmistaja: URO Parts
  • Tyyppi: Kaasujousi, tavaratila
  • EAN: 847603066718
URO Parts 847603066718

URO Parts-merkkinen Kaasujousi, tavaratila 847603066718 sopii muihin ajoneuvoihin:

OEM numerot
Viitenumero(t) OEM:
Valmistaja OE-numero
ALFA ROMEO 0000605405320
ALFA ROMEO 46429507
ALFA ROMEO 60540532
ALFA ROMEO 605405320
ALFA ROMEO 6058319
ALFA ROMEO 60680087
ALFA ROMEO 606800870
AUDI 1J5827552
AUDI 1J6827550E
AUDI 1M5827550B
AUDI 3B5827550E
AUDI 4H0823359A
AUDI 805827552C
AUDI 805827552F
AUDI 893827552
AUDI 8B5827550C
AUDI 8D5827550C
AUDI 8D5827552
AUDI 8D5827552A
AUDI 8D5827552B
AUDI 8D5827552D
AUDI 8D9827552
AUDI 8D9827552F
AUDI 8D9827552H
AUDI 8N0823359
BMW 51237185032
FORD 6789158
FORD 893020F600
JAGUAR GJA3800AB
JEEP 55136764AA
JEEP 55352896AB
LANCIA 46428438
LANCIA 464284380
NISSAN 8443090J00
NISSAN 84430AV600
OPEL 09177081
PORSCHE 477827348E
SAAB 4855094
SAAB 5117015
SAAB 5360839
SEAT 1M5827550
SEAT 1M5827550A
SKODA 3B5827550
SKODA 3B5827550F
SKODA 3U5827550
SKODA 3U5827550E
SKODA 6Y5827550A
VAG 8B5827550F
VAG 8B5827552C
VAG 8B5827552F
Lisää sopivia tuotteita annetulle OEM-numerolla:
Kaasujousi, tavaratila valmistaja
MAPCO 20896
MAPCO 20954
MAPCO 20961
MAPCO 20964
MAPCO 20976
MAPCO 20042
MAPCO 20584
MAPCO 20631
MAPCO 91513
MAPCO 91834
MAPCO 91848
MAPCO 91932
MAPCO 91936
MAPCO 91053
STABILUS 2697LZ
STABILUS 9991IR
STABILUS 7628LW
STABILUS 770302
STABILUS 3204DL
STABILUS 3277YF
STABILUS 8413HV
STABILUS 8432DD
STABILUS 083380
STABILUS 8516CT
STABILUS 1393BG
STABILUS 942863
STABILUS 1565TJ
STABILUS 6471QC
STABILUS 017247
STABILUS 018376
STABILUS 018565
STABILUS 018642
STABILUS 688711
STABILUS 023173
STABILUS 023592
STABILUS 0241EW
STABILUS 732061
STABILUS 4173XB
STABILUS 032436
JOHNS 13 09 95-91
JOHNS 10 12 95-91
JOHNS 67 22 95-91
JOHNS 95 49 95-91
METZGER 2110356
VAICO V10-1929
VAICO V25-0435
VAICO V10-1934
VAICO V10-1948
VAICO V24-0280
VAICO V24-0301
VAICO V38-0072
VAICO V38-0073
METZGER 2110051
METZGER 2110053
METZGER 2110103
METZGER 2110108
METZGER 2110188
METZGER 2110228
METZGER 2110278
METZGER 2110309
METZGER 2110335
MAGNETI MARELLI 430719013100
MAGNETI MARELLI 430719013400
MAGNETI MARELLI 430719019200
MAGNETI MARELLI 430719019600
MAGNETI MARELLI 430719019700
MAGNETI MARELLI 430719028900
MAGNETI MARELLI 430719030000
MAGNETI MARELLI 430719033700
MAGNETI MARELLI 430719034800
MAGNETI MARELLI 430719040900
MAGNETI MARELLI 430719043200
MAGNETI MARELLI 430719048400
MAGNETI MARELLI 430719052500
MAGNETI MARELLI 430719052600
MAGNETI MARELLI 430719053000
MAGNETI MARELLI 430719055700
MAGNETI MARELLI 430719063100
FEBI BILSTEIN 01189
FEBI BILSTEIN 23380
FEBI BILSTEIN 23394
FEBI BILSTEIN 23398
FEBI BILSTEIN 27652
FEBI BILSTEIN 27682
FEBI BILSTEIN 27706
FEBI BILSTEIN 29435
FEBI BILSTEIN 29436
FEBI BILSTEIN 29445
FEBI BILSTEIN 31653
FEBI BILSTEIN 33061
FEBI BILSTEIN 34512
TRISCAN 8710 14216
TRISCAN 8710 14240
TRISCAN 8710 29113
OPTIMAL AG-17272
OPTIMAL AG-17334
MAPCO 91706
JOHNS 13 07 95-91
JOHNS 13 09 95-92
JOHNS 27 11 95-91
JOHNS 32 16 95-93
MEYLE 140 161 0067
MEYLE 140 161 0068
MEYLE 140 161 0814
SWAG 30 92 7706
SWAG 32 92 3380
SWAG 32 92 3394
SWAG 32 92 3398
VAICO V10-0235
VAICO V10-0442
VAICO V10-4151
VAICO V10-4154
VAICO V40-0595
VAICO V50-0044
LESJÖFORS 8004213
LESJÖFORS 8042101
LESJÖFORS 8100707
LESJÖFORS 8100719
LESJÖFORS 8104203
LESJÖFORS 8104215
LESJÖFORS 8127542
LESJÖFORS 8162039
LESJÖFORS 8185710
LESJÖFORS 8195033
LESJÖFORS 8195060
KRAFT 8500200
KRAFT 8500051
KRAFT 8500110
TOPRAN 104 355
TOPRAN 109 902
TOPRAN 109 904
TOPRAN 110 279
TOPRAN 112 058
TOPRAN 207 124
LESJÖFORS 8141401
TOPRAN 113 529
MAGNETI MARELLI 430719094000
MAGNETI MARELLI 430719102100
MAGNETI MARELLI 430719076400
MAPCO 20056
TRISCAN 8710 1009
TRISCAN 8710 11130
TRISCAN 8710 12206
TRISCAN 8710 12212
TRISCAN 8710 15230
TRISCAN 8710 15244
TRISCAN 8710 16218
TRISCAN 8710 29221
TRISCAN 8710 29231
TRISCAN 8710 29242
TRISCAN 8710 29247
TRISCAN 8710 65207
TRISCAN 8710 67206
TRISCAN 8710 80102
BLUE PRINT ADA105822
BLUE PRINT ADN15820
JOHNS 27 13 95-93
JOHNS 65 32 95-91
TRISCAN 8710 14251
TRISCAN 8710 29144
OPTIMAL AG-17080
OPTIMAL AG-17249
OPTIMAL AG-17261
OPTIMAL AG-17305
OPTIMAL AG-17331
OPTIMAL AG-17457
STARK SKGS-0220003
STARK SKGS-0220011
STARK SKGS-0220027
STARK SKGS-0220040
STARK SKGS-0220060
STARK SKGS-0220086
DIEDERICHS 9305201
DIEDERICHS 9101600
DIEDERICHS 9101601
DIEDERICHS 9104000
DIEDERICHS 9224501
STARK SKGS-0220337
STARK SKGS-0220231
STARK SKGS-0220277
STARK SKGS-0220171
STARK SKGS-0220119
KILEN 312013
KILEN 314020
KILEN 330001
KILEN 410007
KILEN 410019
KILEN 412003
KILEN 412015
KILEN 429001
KILEN 434008
KILEN 442004
KILEN 442039
KILEN 456011
KILEN 458010
KILEN 458011
KILEN 466033
KILEN 466060
JOHNS 20 26 03-91
RIDEX 219G0004
RIDEX 219G0012
RIDEX 219G0028
RIDEX 219G0061
RIDEX 219G0087
RIDEX 219G0117
RIDEX 219G0260
RIDEX 514G0009
BUGIAD BGS10006
BUGIAD BGS10024
BUGIAD BGS10028
BUGIAD BGS10029
BUGIAD BGS10174
BUGIAD BGS10208
BUGIAD BGS10565
BUGIAD BGS10575
BUGIAD BGS10818
BUGIAD BGS10833
OPTIMAL AG-40173
OPTIMAL AG-40192
RIDEX 219G0218
JP GROUP 1181200100
JP GROUP 1181200109
JP GROUP 1181200700
JP GROUP 1181202000
JP GROUP 1181202009
JP GROUP 1181204500
JP GROUP 1181204509
JP GROUP 1181204600
JP GROUP 1281202300
JP GROUP 4081200409
JP GROUP 4581200209
STARK SKGS-0220679
TOPRAN 114 067
RIDEX 219G0166
JP GROUP 1181204609
JP GROUP 1181212809
LESJÖFORS 8008420
LESJÖFORS 8182911
LESJÖFORS 8185711
LESJÖFORS 8162004
SWAG 50 51 0044
LESJÖFORS 8148408
JP GROUP 1281202309
RIDEX 219G0625
STARK SKGS-0220698
KILEN 422039
AUTOMEGA 100006810
AUTOMEGA 100011010
AUTOMEGA 100016610
AUTOMEGA 100016910
AUTOMEGA 100018310
AUTOMEGA 100041910
AUTOMEGA 100042910
AUTOMEGA 100044710
AUTOMEGA 100044810
ABAKUS 101-00-008
ABAKUS 101-00-035
ABAKUS 101-00-057
ABAKUS 101-00-135
ABAKUS 101-00-186
ABAKUS 101-00-280
ABAKUS 101-00-284
ABAKUS 101-00-326
ABAKUS 101-00-406
JP GROUP 1181212800
MAXGEAR 12-0034
MAXGEAR 12-0035
MAXGEAR 12-0051
MAXGEAR 12-0069
MAXGEAR 12-0133
MAXGEAR 12-0302
MAXGEAR 12-0308
MAXGEAR 12-0340
MEYLE 140 910 0006
MEYLE 15-40 910 0009
URO Parts 1J6827550C
SWAG 20 93 4512
PROFIT 2015-0014
PROFIT 2015-0022
PROFIT 2015-0272
SWAG 30 51 0019
SWAG 30 92 7682
SWAG 30 92 9435
SWAG 30 92 9436
SWAG 30 93 1653
SWAG 30 94 7107
JP GROUP 3081200609
MEYLE 36-40 910 0011
MEYLE 36-40 910 0021
URO Parts 3B5827550G
URO Parts 3C5827550C
MAGNETI MARELLI 430719121000
FEBI BILSTEIN 47107
TOPRAN 600 202
SWAG 74 93 3061
MEYLE 740 910 0005
MEYLE 840 910 0001
KRAFT 8500052
KRAFT 8504860
URO Parts 8D5827552F
URO Parts 94451234800
OPTIMAL AG-40028
OPTIMAL AG-40093
OPTIMAL AG-40096
OPTIMAL AG-40216
Borsehung B14191
BSG BSG 90-980-005
BSG BSG 90-980-013
BSG BSG 90-980-014
URO Parts GJA3800AB
MONROE ML5135
MONROE ML5193
MONROE ML5197
MONROE ML5198
MONROE ML5301
MONROE ML5352
MONROE ML5417
MONROE ML5439
MONROE ML5483
MONROE ML5524
MONROE ML5531
MONROE ML5558
MONROE ML5698
MONROE ML6000
MONROE ML6106
MONROE ML6121
MONROE ML6142
QUINTON HAZELL QTS128191
QUINTON HAZELL QTS128350
QUINTON HAZELL QTS128372
QUINTON HAZELL QTS128383
QUINTON HAZELL QTS128416
QUINTON HAZELL QTS128439
QUINTON HAZELL QTS128442
QUINTON HAZELL QTS128512
QUINTON HAZELL QTS128551
QUINTON HAZELL QTS128568
QUINTON HAZELL QTS128679
QUINTON HAZELL QTS128683
QUINTON HAZELL QTS128736
QUINTON HAZELL QTS128752
QUINTON HAZELL QTS128767
QUINTON HAZELL QTS828002
QUINTON HAZELL QTS828179
QUINTON HAZELL QTS840336
VAICO V10-3988
VAICO V20-2857
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 08.63.032
JP GROUP 1181214100
JP GROUP 1181214200
JP GROUP 3081200600
JP GROUP 4081200400
JP GROUP 4581200200
MAXGEAR 12-1594
MAXGEAR 12-1680
MAXGEAR 12-1768
VIKA 88270157601
ABAKUS 101-00-506
ABAKUS 101-00-532
ABAKUS 101-00-545
ABAKUS 101-00-647
ABAKUS 101-00-702
ABAKUS 101-00-705
OPTIMAL AG-40398
OPTIMAL AG-40401
OPTIMAL AG-40416
OPTIMAL AG-40550
RIDEX 219G0644
ACKOJA A38-0072
ACKOJA A38-0073
KRAFT 8500134
KRAFT 8504037
KRAFT 8508616
URO Parts 1J6827550E
URO Parts 2099800664
URO Parts 8N0823359
AUTOMEGA 210192210
AUTOMEGA 210200410
AUTOMEGA 210201410
PREXAparts P237005
TOPRAN 701 595
PREXAparts P137026
PREXAparts P137047
NTY AE-CH-018
MAXGEAR 12-1899
JAGUAR GJA3800AB
MAXGEAR 12-1984
MAXGEAR 12-1985
MAXGEAR 12-2082
MAXGEAR 12-2090
MAXGEAR 12-2166
MAXGEAR 12-2169
KAMOKA 7091021
KAMOKA 7091060
KAMOKA 7092006
KAMOKA 7092503
KAMOKA 7092507
ASHIKA ZSA02021
ASHIKA ZSA02090
ASHIKA ZSA03053
ASHIKA ZSA04033
ASHIKA ZSA09000
ASHIKA ZSA09029
ASHIKA ZSA09047
ASHIKA ZSA09088
ASHIKA ZSA09117
ASHIKA ZSA09181
ASHIKA ZSA10001
ASHIKA ZSA90028
JAPKO ZSJ02021
JAPKO ZSJ02090
JAPKO ZSJ03053
JAPKO ZSJ04033
JAPKO ZSJ09000
JAPKO ZSJ09029
JAPKO ZSJ09047
JAPKO ZSJ09088
JAPKO ZSJ09117
JAPKO ZSJ09181
JAPKO ZSJ10001
JAPKO ZSJ90028
STARK SKGS-0221020
RIDEX 219G0966
OPTIMAL AG-51828
VIKA 88271796001
AIC 53880
AIC 53887
AIC 53888
AIC 53900
OPTIMAL AG-50129
OPTIMAL AG-50163
OPTIMAL AG-50168
OPTIMAL AG-50528
OPTIMAL AG-50856
OPTIMAL AG-50963
OPTIMAL AG-50986
OPTIMAL AG-51366
OPTIMAL AG-51419
OPTIMAL AG-51473
OPTIMAL AG-51515
OPTIMAL AG-51528
OPTIMAL AG-51629
OPTIMAL AG-51635
OPTIMAL AG-51670
OPTIMAL AG-51898
OPTIMAL AG-51915
OPTIMAL AG-51918
OPTIMAL AG-51979
MAGNETI MARELLI 430719148100
NTY AE-AR-002
NTY AE-AU-001
NTY AE-AU-035
NTY AE-AU-072
NTY AE-AU-075
NTY AE-PL-019
NTY AE-SA-004
NTY AE-SK-016
NTY AE-VW-013
URO Parts 8D9827552G
KRAFT 8500190
KRAFT 8502549
KRAFT 8504061
KRAFT 8506828
KRAFT 8507223
NTY AE-AR-017
NTY AE-VW-083
ESEN SKV 52SKV007
ESEN SKV 52SKV032
ESEN SKV 52SKV305
ESEN SKV 52SKV310
ESEN SKV 52SKV435
ESEN SKV 52SKV488
ESEN SKV 52SKV501
ESEN SKV 52SKV523
ESEN SKV 52SKV535
NK 11010004
NK 11010009
NK 11022016
NK 11025021
NK 11047030
NK 11047032
NK 11047039
NK 11047049
NK 11047051
MAXGEAR 12-2260
HART 807 289
MEHA AUTOMOTIVE MH71016
MEHA AUTOMOTIVE MH71418
MEHA AUTOMOTIVE MH71782
MEHA AUTOMOTIVE MH71805
MEHA AUTOMOTIVE MH71968
MAGNETI MARELLI 430719019605
MAGNETI MARELLI 430719019705
MAGNETI MARELLI 430719312005
NTY AE-SE-022
ESEN SKV 52SKV062
MAXGEAR 12-2526
HERTH+BUSS JAKOPARTS J8140825
HERTH+BUSS JAKOPARTS J8140832
HERTH+BUSS JAKOPARTS J8140840
HERTH+BUSS JAKOPARTS J8143003
KRAFT 8502122
MTR 12191528
MTR 12191905
MTR 12191908
MTR 12191928
EINPARTS EP10082GS
EINPARTS EP10157GS
EINPARTS EP9101GS
EINPARTS EP9108GS
EINPARTS EP9197GS
EINPARTS EP9256GS
Suositellut vaihtoehdot
URO Parts-merkkisen Kaasujousi, tavaratila 3B5827550G asiakaspalaute:
Tätä tuotetta ei ole vielä arvioitu. Kirjoita ensimmäinen arvostelu ja jaa mielipiteesi ostoksesta muiden asiakkaiden kanssa
Kirjoita kommentti
5 Arviot Kaasujousi, tavaratila 847603066718
(0)
4 Arviot Kaasujousi, tavaratila 847603066718
(0)
3 Arviot Kaasujousi, tavaratila 847603066718
(0)
2 Arviot Kaasujousi, tavaratila 847603066718
(0)
1 Arviot Kaasujousi, tavaratila 847603066718
(0)