URO Parts alkaen 51248402405: valitun ajoneuvon
Autojen varaosat luettelo:
  • Anturit, releet, ohjausyksiköt
  • Hihnat, ketjut, rullat
  • Ikkunoiden puhdistusjärjestelmä
  • Ilmastointilaite
  • Jarrut
  • Jousitus / vaimennus
  • Jousitus ja tukivarret
  • Kardaaniakselit ja tasauspyörästöt
  • Kori
  • Korjaussarjat
  • Kumitiivisteet ja tiivisterenkaat
  • Kytkin / osat
  • Laakerit
  • Lämmityslaite / tuuletus
  • Moottori
  • Moottorin jäähdytysjärjestelmä
  • Ohjaus
  • Pakoputkisto
  • Polttoainejärjestelmä
  • Putket ja letkut
  • Sisätilan ja mukavuus
  • Suodatin
  • Sytytys ja hehkutulppa järjestelmä
  • Sähköistys
  • Vaihteisto
  • Valaistus
  • Vetoakselit ja vetonivel
  • Vetokoukku / osat
  • Öljyt ja nesteet
Suosituimmat Tavaratila valmistaja
URO Parts Tavaratila ostaa halpa Rexbo
Kaasujousi, tavaratila Molemminpuolin, 529mm URO Parts 847603026934 netistä kauppa

URO Parts Kaasujousi, tavaratila Molemminpuolin, 529mm
Artikkelinumero: 51248402405

Arvio Kaasujousi, tavaratila -tuotteesta 847603026934
Arviot (0)
  • Asennuspuoli: Molemminpuolin
  • Työntövoima [N]: 530
  • Pituus (mm): 529
  • Kopan läpimitta (mm): 18
  • Männänvarren läpimitta [mm]: 8
  • Isku (mm): 130
  • Paino [kg]: 0,248
  • Väri: Musta
  • Tila: Täysin
16,53 €
sis. Alv 24%,
toimituskulut
Tällä hetkellä loppu varastosta
- +
Lisää koriin
Facebook
  • Muut yksityiskohdat
  • Valmistaja: URO Parts
  • Tyyppi: Kaasujousi, tavaratila
  • EAN: 847603026934
URO Parts 847603026934

URO Parts-merkkinen Kaasujousi, tavaratila 847603026934 sopii muihin ajoneuvoihin:

OEM numerot
Viitenumero(t) OEM:
Valmistaja OE-numero
AUDI 8X4827552
BMW 405
BMW 51248402195
BMW 51248402405
BMW 8402405
CITROËN 873194
CITROËN 8731R6
DACIA 4046577590250
DACIA 904528093R
FIAT 7516691
FORD 1119688
FORD 1477988
FORD 6900217
HYUNDAI 817712C020
JEEP 5109514AB
LAND ROVER LR002104
NISSAN 9045054C26
NISSAN 9045154C25
NISSAN 90452AU200
OPEL 90579440
OPEL 93386999
RENAULT 6025101952
RENAULT 6025106762
RENAULT 8200025317
RENAULT 8200212598
RENAULT 8200219322
ROVER BHM410040
TOYOTA 689500F010
TOYOTA 689500F012
TOYOTA 689600F010
VW 5G6827550C
Lisää sopivia tuotteita annetulle OEM-numerolla:
Kaasujousi, tavaratila valmistaja
MAPCO 91623
STABILUS 012552
VAICO V25-0412
METZGER 2110138
FEBI BILSTEIN 27779
JOHNS 32 18 95-91
SWAG 50 92 7779
MAGNETI MARELLI 430719023100
TRISCAN 8710 16232
JOHNS 32 18 95-93
OPTIMAL AG-40145
STARK SKGS-0220031
RIDEX 219G0032
JP GROUP 1581201500
JP GROUP 1581201509
AUTOMEGA 100002210
ABAKUS 101-00-063
MAXGEAR 12-0094
URO Parts 51248402405
MEYLE 740 910 0011
KRAFT 8502040
MONROE ML5232
QUINTON HAZELL QTS128813
JP GROUP 1581203100
TOPRAN 304 496
OPTIMAL AG-50051
NTY AE-FR-006
NTY AE-FR-036
ESEN SKV 52SKV546
NK 11025013
STC T446267
ESEN SKV 52SKV674
MAX GFD142-RB
MTR 12191950
MTR 12191951
EINPARTS EP9824GS
FA KROSNO 23204
STABILUS 030656
METZGER 2110485
FEBI BILSTEIN 31955
LESJÖFORS 8127569
MAGNETI MARELLI 430719083800
TRISCAN 8710 16246
JOHNS 32 19 95-95
VAICO V25-0800
STARK SKGS-0220273
RIDEX 219G0257
KILEN 422069
TOPRAN 304 490
AUTOMEGA 100004910
ABAKUS 101-00-212
SWAG 50 93 1955
MEYLE 740 910 0037
MAPCO 91635
MONROE ML5772
JP GROUP 1581204900
MAXGEAR 12-1718
OPTIMAL AG-40769
KAMOKA 7092178
ASHIKA ZSA03024
JAPKO ZSJ03024
DACO Germany SG1028
OPTIMAL AG-50260
NTY AE-FR-023
KRAFT 8502148
ESEN SKV 52SKV393
NK 11025014
YSPARTS YS-GS0422
MAX GFD139-RB
EINPARTS EP9829GS
LUCAS LSGE1523
METZGER 2110415
MONROE ML5690
NTY AE-RE-062
DUPLI COLOR 805394
DUPLI COLOR 807107
MOTIP 41310
MOTIP 941310
DUPLI COLOR 835179
STABILUS 130496
BLUE PRINT ADA105821
TRISCAN 8710 80214
STARK SKGS-0220719
MAGNETI MARELLI 430719121500
MONROE ML6117
ABAKUS 101-00-628
RIDEX 219G0665
MAXGEAR 12-1961
OPTIMAL AG-50507
NTY AE-CH-004
MAGNETI MARELLI 430719121505
FA KROSNO 31394
STABILUS 1036VW
JOHNS 20 73 95-91
VAICO V20-1011
FEBI BILSTEIN 27594
LESJÖFORS 8108418
TOPRAN 501 817
MAGNETI MARELLI 430719075600
TRISCAN 8710 11220
OPTIMAL AG-40006
DIEDERICHS 9129001
TRISCAN 8710 25271
STARK SKGS-0220289
KILEN 414018
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 08.62.017
BUGIAD BGS10920
RIDEX 219G0272
ABAKUS 101-00-228
SWAG 20 92 7594
MEYLE 340 910 0005
QUINTON HAZELL QTS128928
MAXGEAR 12-1673
MAPCO 91684
AUTOMEGA 210206710
KAMOKA 7092066
ASHIKA ZSA01026
JAPKO ZSJ01026
OPTIMAL AG-50442
NTY AE-BM-018
KRAFT 8502532
ESEN SKV 52SKV331
NK 11015010
BSG BSG 15-980-049
MEHA AUTOMOTIVE MH70725
RIDEX 219G1081
YSPARTS YS-GS0155
MAX GBM133-RB
FA KROSNO 23326
STABILUS 078405
TRISCAN 8710 292019
KILEN 466078
LESJÖFORS 8195078
TOPRAN 116 088
SWAG 20 94 7038
METZGER 2110570
MAGNETI MARELLI 430719119600
FEBI BILSTEIN 47038
MAPCO 91899
JOHNS 95 45 95-91
MONROE ML6220
VAICO V10-4717
STARK SKGS-0220782
DIEDERICHS 9221600
MAXGEAR 12-1518
BSG BSG 90-980-031
ABAKUS 101-00-824
OPTIMAL AG-40773
RIDEX 219G0771
KRAFT 8500244
AUTOMEGA 210194710
KAMOKA 7092597
ASHIKA ZSA09210
JAPKO ZSJ09210
MEYLE 140 910 0098
OPTIMAL AG-50400
NTY AE-VW-071
NK 11047017
ESEN SKV 52SKV733
PRASCO VG4009055
FA KROSNO 31358
FA KROSNO 31359
MAPCO 20184
STABILUS 760579
METZGER 2110196
MAGNETI MARELLI 430719031100
TRISCAN 8710 25218
OPTIMAL AG-17293
KILEN 450018
BUGIAD BGS10308
LESJÖFORS 8172918
MONROE ML5313
QUINTON HAZELL QTS128304
ASHIKA ZSA07034
JAPKO ZSJ07034
OPTIMAL AG-52278
ESEN SKV 52SKV700
FA KROSNO 23325
MAPCO 20197
STABILUS 7557HF
VAICO V46-0385
METZGER 2110197
MAGNETI MARELLI 430719031200
FEBI BILSTEIN 31029
JOHNS 60 71 95-92
LESJÖFORS 8172919
TRISCAN 8710 25219
OPTIMAL AG-17294
KILEN 450019
STARK SKGS-0220552
RIDEX 219G0498
SWAG 60 93 1029
MONROE ML5314
QUINTON HAZELL QTS128305
URO Parts 51248232873
MAXGEAR 12-2055
OPTIMAL AG-51505
MAX GRN102-RB
KRAFT 8505135
STABILUS 015491
BLUE PRINT ADT35804
JOHNS 81 12 95-91
VAICO V70-0106
METZGER 2110394
FEBI BILSTEIN 28084
TRISCAN 8710 13270
MAGNETI MARELLI 430719073100
STARK SKGS-0220149
KILEN 464066
RIDEX 219G0145
MONROE ML5666
LESJÖFORS 8192566
ABAKUS 101-00-419
MEYLE 30-40 910 0032
TOPRAN 600 157
SWAG 81 92 8084
SAKURA 8503829
MAPCO 91229
QUINTON HAZELL QTS828112
Montcada RTO026
JP GROUP 4881200500
MAXGEAR 12-1659
ACKOJA A70-0106
KAMOKA 7092561
ASHIKA ZSA20009
JAPKO ZSJ20009
OPTIMAL AG-50083
KRAFT 8503829
NTY AE-TY-014
ESEN SKV 52SKV509
HERTH+BUSS JAKOPARTS J8142002
NK 11045013
YSPARTS YS-GS1072
EINPARTS EP10439GS
MAPCO 20694
STABILUS 1820BB
DELPHI GS10216
METZGER 2110033
MAGNETI MARELLI 430719010800
FEBI BILSTEIN 14657
VAICO V25-0227
LESJÖFORS 8127513
TOPRAN 301 033
TRISCAN 8710 16208
OPTIMAL AG-17322
STARK SKGS-0220286
KILEN 422012
BUGIAD BGS10141
RIDEX 219G0269
JP GROUP 1581200709
AUTOMEGA 100007110
ABAKUS 101-00-098
SWAG 50 51 0029
MEYLE 740 910 0002
KRAFT 8502011
BSG BSG 30-980-009
MONROE ML5109
QUINTON HAZELL QTS128433
JP GROUP 1581200700
MAXGEAR 12-1846
MAXGEAR 12-1910
AIC 53837
OPTIMAL AG-50652
NTY AE-FR-010
EINPARTS EP9795GS
FA KROSNO 21714
FA KROSNO 23143
MAGNETI MARELLI 430719006300
OPTIMAL AG-17072
MONROE ML5064
QUINTON HAZELL QTS128183
ASHIKA ZSA02067
JAPKO ZSJ02067
MAX GFT113-RB
FA KROSNO 21433
MAPCO 91271
STABILUS 6062SX
METZGER 2110246
METZGER 2110247
MAGNETI MARELLI 430719037400
FEBI BILSTEIN 29300
STARK SKGS-0220306
KILEN 426031
RIDEX 219G0288
BUGIAD BGS10947
LESJÖFORS 8137231
JP GROUP 3581200609
SWAG 90 92 9300
MONROE ML5379
QUINTON HAZELL QTS128749
JP GROUP 3581200600
ABAKUS 101-00-601
OPTIMAL AG-40755
MAXGEAR 12-1856
MAXGEAR 12-1937
ASHIKA ZSAH0000
OPTIMAL AG-51294
NTY AE-HY-013
KRAFT 8504635
FA KROSNO 23404
STABILUS 397013
JOHNS 60 25 95-95
METZGER 2110302
MAPCO 91106
LESJÖFORS 8172927
MAGNETI MARELLI 430719047500
TRISCAN 8710 25225
OPTIMAL AG-17596
VAICO V46-0519
DIEDERICHS 9447301
STARK SKGS-0220242
RIDEX 219G0229
BUGIAD BGS10778
KILEN 450027
MAXGEAR 12-0327
MEYLE 16-40 910 0007
MONROE ML5474
QUINTON HAZELL QTS128607
Montcada ROP005
JP GROUP 4381200700
ABAKUS 101-00-752
JAGUAR C2S32825
ASHIKA ZSA07009
JAPKO ZSJ07009
OPTIMAL AG-52139
NTY AE-RE-049
KRAFT 8501176
ESEN SKV 52SKV477
YSPARTS YS-GS0893
MAX GRN116-RB
EINPARTS EP9178GS
FA KROSNO 23851
STABILUS 2574WP
METZGER 2110528
MAGNETI MARELLI 430719036700
FEBI BILSTEIN 27894
MAGNETI MARELLI 430719089300
MAGNETI MARELLI 430719047600
TRISCAN 8710 25250
SWAG 60 92 7894
JOHNS 60 22 95-96
KILEN 450040
STARK SKGS-0220455
TOPRAN 701 179
RIDEX 219G0401
LESJÖFORS 8172940
MEYLE 16-40 910 0014
OPTIMAL AG-40128
MONROE ML5828
QUINTON HAZELL QTS828285
ABAKUS 101-00-756
AUTOMEGA 210206910
KAMOKA 7092478
OPTIMAL AG-50813
NTY AE-RE-053
KRAFT 8505126
MAXGEAR 12-2320
MAX GRN131-RB
MAX GRN146-RB
FA KROSNO 24604
STABILUS 385302
JOHNS 60 12 95-91
VAICO V46-0409
METZGER 2110441
FEBI BILSTEIN 32903
TRISCAN 8710 25233
LESJÖFORS 8172943
TOPRAN 700 708
MAGNETI MARELLI 430719079000
KILEN 450043
BUGIAD BGS11078
AUTOMEGA 100049810
ABAKUS 101-00-362
MEYLE 16-40 910 0028
SWAG 60 93 2903
MONROE ML5724
QUINTON HAZELL QTS828230
STARK SKGS-0220809
RIDEX 219G0729
MAXGEAR 12-1693
OPTIMAL AG-40771
JP GROUP 4381202000
MAPCO 91137
KAMOKA 7092483
ASHIKA ZSA07047
JAPKO ZSJ07047
OPTIMAL AG-52134
NTY AE-RE-027
KRAFT 8505147
LUCAS LSGE2220
ESEN SKV 52SKV786
FA KROSNO 21932
MAPCO 20489
MAPCO 20498
STABILUS 5563LT
MAGNETI MARELLI 430719050700
FEBI BILSTEIN 28009
JOHNS 23 14 95-95
VAICO V22-0123
LESJÖFORS 8115636
TRISCAN 8710 28211
SWAG 64 92 8009
QUINTON HAZELL QTS128354
ASHIKA ZSA06039
JAPKO ZSJ06039
OPTIMAL AG-52202
STABILUS 002578
FEBI BILSTEIN 34437
LESJÖFORS 8115650
MAGNETI MARELLI 430719068300
TRISCAN 8710 38227
JOHNS 23 27 95-95
KILEN 416050
BUGIAD BGS11141
STARK SKGS-0220558
ABAKUS 101-00-239
SWAG 64 93 4437
TOPRAN 723 722
MONROE ML6143
QUINTON HAZELL QTS828026
Montcada RCI015
MAXGEAR 12-1636
OPTIMAL AG-40745
RIDEX 219G0504
KRAFT 8506032
MAPCO 91422
AUTOMEGA 210199210
MAXGEAR 12-1852
MAXGEAR 12-1868
MAXGEAR 12-1917
KAMOKA 7092106
ASHIKA ZSA06009
JAPKO ZSJ06009
OPTIMAL AG-50012
NTY AE-CT-011
ESEN SKV 52SKV351
LUCAS LSGE1328
FA KROSNO 24304
STABILUS 466298
FEBI BILSTEIN 39260
TRISCAN 8710 292020
DIEDERICHS 9108001
OPTIMAL AG-40149
KILEN 412053
TOPRAN 115 230
LESJÖFORS 8104253
METZGER 2110554
SWAG 30 93 9260
MAGNETI MARELLI 430719112300
MONROE ML6155
QUINTON HAZELL QTS828315
STARK SKGS-0220910
RIDEX 219G0856
ABAKUS 101-00-513
AUTOMEGA 210196110
MAXGEAR 12-1812
KAMOKA 7092012
OPTIMAL AG-51156
NTY AE-AU-054
KRAFT 8500227
MAGNETI MARELLI 430719112305
MEYLE 140 910 0111
JP GROUP 1181223400
FA KROSNO 31098
MAPCO 91221
QUINTON HAZELL QTS840258
MAPCO 91524
STARK SKGS-0220497
RIDEX 219G0443
STABILUS 967723
KILEN 425001
LESJÖFORS 8117001
FEBI BILSTEIN 47118
SWAG 60 94 7118
QUINTON HAZELL QTS828348
MAXGEAR 12-1512
OPTIMAL AG-40774
KAMOKA 7092119
OPTIMAL AG-52357
MAXGEAR 12-2487
BSG BSG 75-980-020
METZGER 2110795
JP GROUP 5181201000
STABILUS 018051
VAICO V38-0127
MAPCO 91527
LESJÖFORS 8162036
TRISCAN 8710 14244
BLUE PRINT ADN15821
STARK SKGS-0220185
KILEN 442036
BUGIAD BGS10965
RIDEX 219G0180
JP GROUP 4081200509
MAXGEAR 12-0300
MEYLE 36-40 910 0020
MONROE ML5086
QUINTON HAZELL QTS128753
JP GROUP 3381200800
JP GROUP 4081200500
ACKOJA A38-0127
KRAFT 8504036
TOPRAN 701 593
OPTIMAL AG-50149
ESEN SKV 52SKV433
JPN 10A1020-JPN
MAX GFT119-RB
MAX GNS108-RB
EINPARTS EP10083GS
FA KROSNO 21611
MAPCO 20792
STABILUS 1308PG
VAICO V40-0592
METZGER 2110055
MAGNETI MARELLI 430719013600
FEBI BILSTEIN 27608
OPTIMAL AG-17405
SWAG 40 92 7608
LESJÖFORS 8163442
TOPRAN 206 975
TRISCAN 8710 24220
KRAFT 8501612
STARK SKGS-0220009
DIEDERICHS 9189000
KILEN 444042
RIDEX 219G0010
BUGIAD BGS10582
JP GROUP 1281201800
JP GROUP 1281201809
LESJÖFORS 8194642
AUTOMEGA 100099510
ABAKUS 101-00-047
MAXGEAR 12-0111
MEYLE 640 910 0065
BSG BSG 65-980-016
MONROE ML5137
QUINTON HAZELL QTS128516
KAMOKA 7092424
ASHIKA ZSA04027
JAPKO ZSJ04027
AIC 53855
OPTIMAL AG-50509
NTY AE-PL-010
ESEN SKV 52SKV446
ESEN SKV 52SKV516
NK 11036012
YSPARTS YS-GS0791
PRASCO OP7159055
MAX GOP130-RB
EINPARTS EP10160GS
LUCAS LSGE2052
RIDEX 219G1253
MTR 12220645
FA KROSNO 23106
STABILUS 9341XC
VAICO V40-0624
METZGER 2110038
MAGNETI MARELLI 430719011800
FEBI BILSTEIN 27624
MAPCO 91704
LESJÖFORS 8163456
TOPRAN 206 976
OPTIMAL AG-40021
TRISCAN 8710 24227
STARK SKGS-0220010
DIEDERICHS 9187500
KILEN 444056
RIDEX 219G0011
BUGIAD BGS10969
JP GROUP 1281202400
AUTOMEGA 100100410
ABAKUS 101-00-052
MAXGEAR 12-0115
SWAG 40 92 7624
MEYLE 640 910 0007
KRAFT 8501613
BSG BSG 65-980-010
MONROE ML5119
QUINTON HAZELL QTS128783
Montcada ROP015
PREXAparts P437032
PREXAparts P437034
KAMOKA 7092414
ASHIKA ZSAL0014
JAPKO ZSJL0014
AIC 53861
OPTIMAL AG-51809
NTY AE-PL-012
ESEN SKV 52SKV452
NK 11036007
YSPARTS YS-GS0772
MAGNETI MARELLI 430719011805
RIDEX 219G1146
ESEN SKV 52SKV654
MAX GOP125-RB
EINPARTS EP10137GS
LUCAS LSGE2029
FA KROSNO 21943
FA KROSNO 24987
STABILUS 5073BH
VAICO V49-0021
MAGNETI MARELLI 430719033400
OPTIMAL AG-17533
MONROE ML5338
ASHIKA ZSA40039
JAPKO ZSJ40039
LESJÖFORS 8172945
LESJÖFORS 8175721
MAGNETI MARELLI 430719094700
TRISCAN 8710 17216
KILEN 450045
KILEN 452021
ABAKUS 101-00-335
MONROE ML6005
QUINTON HAZELL QTS828378
VAICO V48-0158
NTY AE-LR-006
LAND ROVER LR002104
KAMOKA 7092288
MAXGEAR 12-2202
KRAFT 8508046
Suositellut vaihtoehdot
URO Parts-merkkisen Kaasujousi, tavaratila 51248402405 asiakaspalaute:
Tätä tuotetta ei ole vielä arvioitu. Kirjoita ensimmäinen arvostelu ja jaa mielipiteesi ostoksesta muiden asiakkaiden kanssa
Kirjoita kommentti
5 Arviot Kaasujousi, tavaratila 847603026934
(0)
4 Arviot Kaasujousi, tavaratila 847603026934
(0)
3 Arviot Kaasujousi, tavaratila 847603026934
(0)
2 Arviot Kaasujousi, tavaratila 847603026934
(0)
1 Arviot Kaasujousi, tavaratila 847603026934
(0)