VAICO alkaen V50-0044: valitun ajoneuvon
Autojen varaosat luettelo:
  • Anturit, releet, ohjausyksiköt
  • Hihnat, ketjut, rullat
  • Ikkunoiden puhdistusjärjestelmä
  • Ilmastointilaite
  • Jarrut
  • Jousitus / vaimennus
  • Jousitus ja tukivarret
  • Kardaaniakselit ja tasauspyörästöt
  • Kori
  • Korjaussarjat
  • Kumitiivisteet ja tiivisterenkaat
  • Kytkin / osat
  • Laakerit
  • Lämmityslaite / tuuletus
  • Moottori
  • Moottorin jäähdytysjärjestelmä
  • Ohjaus
  • Pakoputkisto
  • Polttoainejärjestelmä
  • Putket ja letkut
  • Sisätilan ja mukavuus
  • Suodatin
  • Sytytys ja hehkutulppa järjestelmä
  • Sähköistys
  • Vaihteisto
  • Valaistus
  • Vetoakselit ja vetonivel
  • Vetokoukku / osat
  • Öljyt ja nesteet
Suosituimmat Tavaratila valmistaja
VAICO Tavaratila ostaa halpa Rexbo
Kaasujousi, tavaratila Molemminpuolin, 280mm, Original VAICO Quality VAICO 4046001487903 netistä kauppa

VAICO Kaasujousi, tavaratila Molemminpuolin, 280mm, Original VAICO Quality
Artikkelinumero: V50-0044

Arvio Kaasujousi, tavaratila -tuotteesta 4046001487903
Arviot (0)
  • lisätieto: Original VAICO Quality
  • Asennuspuoli: Molemminpuolin
  • Työntövoima [N]: 550
  • Pituus (mm): 280
  • Isku (mm): 90
  • Tarvittava kappalemäärä: 2
  • Paino [kg]: 0,23931
  • Pakkausleveys [cm]: 15,7
  • Pakkauskorkeus [cm]: 17,1
  • Pakkaussyvyys [cm]: 15,7
  • Tila: Täysin
15,75 €
sis. Alv 24%,
toimituskulut
varastossa
- +
Lisää koriin
Facebook
  • Muut yksityiskohdat
  • Valmistaja: VAICO
  • Tyyppi: Kaasujousi, tavaratila
  • EAN: 4046001487903
VAICO 4046001487903

VAICO-merkkinen Kaasujousi, tavaratila 4046001487903 sopii muihin ajoneuvoihin:

OEM numerot
Viitenumero(t) OEM:
Valmistaja OE-numero
SAAB 05360839
SAAB 12768264
SAAB 4699260
SAAB 4851275
SAAB 4853040
SAAB 4855094
SAAB 4855128
SAAB 5117015
SAAB 5360821
SAAB 5360839
Lisää sopivia tuotteita annetulle OEM-numerolla:
Kaasujousi, tavaratila valmistaja
MAPCO 91932
MAPCO 91936
METZGER 2110356
VAICO V50-0044
STARK SKGS-0221020
RIDEX 219G0966
FA KROSNO 23950
MAPCO 91935
STABILUS 008472
JOHNS 65 32 95-95
VAICO V50-0037
FEBI BILSTEIN 29205
LESJÖFORS 8177814
TRISCAN 8710 65208
STARK SKGS-0220132
KILEN 454026
RIDEX 219G0129
ABAKUS 101-00-279
SWAG 57 92 9205
MEYLE 840 910 0000
QUINTON HAZELL QTS840262
MAXGEAR 12-1625
OPTIMAL AG-40384
ASHIKA ZSA04059
JAPKO ZSJ04059
OPTIMAL AG-50026
NTY AE-SA-001
KRAFT 8507261
NK 11041002
FA KROSNO 24152
FA KROSNO 24153
STABILUS 6471QC
MAGNETI MARELLI 430719063000
MAGNETI MARELLI 430719063100
BUGIAD BGS10816
MONROE ML5637
MONROE ML5638
MAXGEAR 12-2526
FEBI BILSTEIN 27651
TRISCAN 8710 65103
STARK SKGS-0220345
RIDEX 514G0017
SWAG 57 92 7651
MEYLE 840 910 0002
QUINTON HAZELL QTS840336
ESEN SKV 52SKV770
FEBI BILSTEIN 27652
TRISCAN 8710 65207
JP GROUP 4581200200
KRAFT 8507223
STABILUS 9991IR
MAGNETI MARELLI 430719055700
JOHNS 65 32 95-91
BUGIAD BGS10818
JP GROUP 4581200209
ABAKUS 101-00-284
URO Parts 3B5827550G
MEYLE 840 910 0001
OPTIMAL AG-40028
MONROE ML5558
MAXGEAR 12-1899
MAXGEAR 12-2082
OPTIMAL AG-51898
NTY AE-SA-004
OPTIMAL AG-40027
NTY AE-SA-010
OPTIMAL AG-51366
JOHNS 65 32 03-91
DOGA 2001733
ABAKUS 101-00-762
KRAFT 8507259
QUINTON HAZELL QTS128767
Suositellut vaihtoehdot
VAICO-merkkisen Kaasujousi, tavaratila V50-0044 asiakaspalaute:
Tätä tuotetta ei ole vielä arvioitu. Kirjoita ensimmäinen arvostelu ja jaa mielipiteesi ostoksesta muiden asiakkaiden kanssa
Kirjoita kommentti
5 Arviot Kaasujousi, tavaratila 4046001487903
(0)
4 Arviot Kaasujousi, tavaratila 4046001487903
(0)
3 Arviot Kaasujousi, tavaratila 4046001487903
(0)
2 Arviot Kaasujousi, tavaratila 4046001487903
(0)
1 Arviot Kaasujousi, tavaratila 4046001487903
(0)