MAHLE ORIGINAL alkaen OC 295: valitun ajoneuvon
Autojen varaosat luettelo:
  • Anturit, releet, ohjausyksiköt
  • Hihnat, ketjut, rullat
  • Ilmastointilaite
  • Iskunvaimentimet, jouset, lehtijouset
  • Jarrut
  • Jousitus ja tukivarret
  • Kardaaniakselit ja tasauspyörästöt
  • Korin osat, valot, peilit
  • Korjaussarjat
  • Kumitiivisteet ja tiivisterenkaat
  • Kytkin / osat
  • Laakerit
  • Lasinpesu
  • Lämmityslaite / tuuletus
  • Moottori
  • Moottorin jäähdytysjärjestelmä
  • Ohjaus
  • Pakoputkisto
  • Polttoainejärjestelmä
  • Putket ja letkut
  • Sisätilan ja mukavuus
  • Suodatin
  • Sytytys ja hehkutulppa järjestelmä
  • Sähköistys
  • Vaihteisto
  • Valaistus
  • Vetoakselit ja vetonivel
  • Vetokoukku / osat
  • Öljyt ja nesteet
Suosituimmat Öljynsuodatin valmistaja
MAHLE ORIGINAL Öljynsuodatin ostaa halpa Rexbo
Öljynsuodatin AEX/AKV/APQ Autoihin, joissa ohjaustehostin - Ruuvattava suodatin MAHLE ORIGINAL 027067790521 netistä kauppa

MAHLE ORIGINAL Öljynsuodatin AEX/AKV/APQ Autoihin, joissa ohjaustehostin - Ruuvattava suodatin
Artikkelinumero: OC 295

Arvio Öljynsuodatin -tuotteesta 027067790521
Arviot (0)
  • Valmistusvuosi alkaen: 10/1990
  • Korkeus (mm): 90
  • Liitinkierre: 3/4"-16UNF-2B
  • Suodatintyyppi: Ruuvattava suodatin
  • Suositellun erikoistyökalun tuotenumero: OCS 1
  • Läpimitta [mm]: 76,0
  • Läpimitta 2 [mm]: 72,0
  • Läpimitta 3 [mm]: 62,0
  • Kiristysmomentti: 20
  • Tila: Täysin
7,60 €* Alennus: 15%
6,46 €
sis. Alv 24%,
toimituskulut
varastossa
- +
Lisää koriin
Facebook
  • Muut yksityiskohdat
  • Valmistaja: MAHLE ORIGINAL
  • Tyyppi: Öljynsuodatin
  • EAN: 027067790521
MAHLE ORIGINAL 027067790521

MAHLE ORIGINAL-merkkinen Öljynsuodatin 027067790521 sopii muihin ajoneuvoihin:

OEM numerot
Viitenumero(t) OEM:
Valmistaja OE-numero
AUDI 030115561AA
AUDI 030115561AB
AUDI 030115561AD
AUDI 030115561AN
AUDI 030115561AP
AUDI 030115561AR
AUDI 030115561B
AUDI 030115561E
AUDI 030115561F
AUDI 030115561G
AUDI 030115561K
AUDI 030115561L
AUDI 030115561P
AUDI 030115561Q
AUDI 030115561S
AUDI 030115561T
AUDI 047115561B
AUDI 047115561C
AUDI 047115561G
AUDI 30115561AA
AUDI 30115561AB
AUDI 30115561AD
AUDI 30115561AN
AUDI 30115561E
AUDI 30115561F
AUDI 30115561G
AUDI 30115561K
AUDI 30115561Q
AUDI 47115561C
CUPRA 030115561AA
CUPRA 030115561AB
CUPRA 030115561AD
CUPRA 030115561AN
CUPRA 030115561AP
CUPRA 030115561AR
CUPRA 030115561B
CUPRA 030115561E
CUPRA 030115561F
CUPRA 030115561G
CUPRA 030115561K
CUPRA 030115561L
CUPRA 030115561P
CUPRA 030115561Q
CUPRA 030115561S
CUPRA 030115561T
CUPRA 047115561B
CUPRA 047115561C
CUPRA 047115561G
CUPRA 30115561AA
CUPRA 30115561AD
Lisää sopivia tuotteita annetulle OEM-numerolla:
Öljynsuodatin valmistaja
MANN-FILTER W 712/52
MANN-FILTER W 712/54
BOSCH 0 451 103 318
BOSCH 0 451 103 337
BOSCH 0 451 103 344
HENGST FILTER H90W17
HENGST FILTER H90W24
MAGNETI MARELLI 152071758732
FEBI BILSTEIN 22532
FEBI BILSTEIN 36103
FEBI BILSTEIN 36107
MAPCO 61201
VAICO V10-0319
VAICO V10-0950
VAICO V10-1607
KRAFT 1700130
KRAFT 1700630
MAHLE ORIGINAL OC 295
MAHLE ORIGINAL OC 314
TOPRAN 107 694
COOPERSFIAAM FILTERS FT5339
COOPERSFIAAM FILTERS FT5566
FEBI BILSTEIN 38165
FEBI BILSTEIN 38164
FEBI BILSTEIN 38564
VALEO 586009
VALEO 586077
VALEO 586008
VALEO 586086
MAPCO 61205
UFI 23.282.00
UFI 23.428.00
UFI 23.435.00
UFI 23.453.00
MAHLE ORIGINAL OC 47
KNECHT OC 295
KNECHT OC 314
CHAMPION COF100126S
CHAMPION COF100157S
CHAMPION COF100230S
SOFIMA S 3282 R
SOFIMA S 3428 R
SOFIMA S 3435 R
DENCKERMANN A210011
BLUE PRINT ADV182102
SOFIMA S 1310 R
KAMOKA F100801
KAMOKA F105001
KAMOKA F114301
PURFLUX LS188B
PURFLUX LS325D
PURFLUX LS922
PURFLUX LS969
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.18.021
STARK SKOF-0860015
STARK SKOF-0860047
STARK SKOF-0860092
RIDEX 7O0016
RIDEX 7O0048
RIDEX 7O0093
BUGIAD BSP21223
OPTIMAL FO-00264
MEAT & DORIA 15232/9
MEAT & DORIA 15392
HOFFER 15232/9
HOFFER 15392
JP GROUP 1118500900
JP GROUP 1118501100
JP GROUP 1118501109
BLUE PRINT ADV182127
ALCO FILTER SP-839
ALCO FILTER SP-1135
ALCO FILTER SP-1123
MEYLE 100 115 0004
MEYLE 100 322 0000
PROFIT 1540-1051
PROFIT 1540-1058
AUTOMEGA 180043510
MAXGEAR 26-0126
MAXGEAR 26-0135
SWAG 30 93 8564
SWAG 32 92 2532
KOLBENSCHMIDT 50013188
KOLBENSCHMIDT 50013225
MASTER-SPORT 712/52-MG-OF-PCS-MS
MASTER-SPORT 712/52-OF-PCS-MS
MASTER-SPORT 712/54-OF-PCS-MS
DENCKERMANN A210051
Borsehung B18217
FRIGAIR CT10.705
CLEAN FILTER DO 217
CLEAN FILTER DO1807
CLEAN FILTER DO5512
Dr!ve+ DP1110.11.0057
Dr!ve+ DP1110.11.0073
MECAFILTER ELH4213
MECAFILTER ELH4331
OPTIMAL FO-00237
MULLER FILTER FO131
MULLER FILTER FO458
MAHLE ORIGINAL OC 250
FRAM PH3614
FRAM PH8993
QUINTON HAZELL QFL0190
QUINTON HAZELL QFL0236
SCT Germany SM 196
SCT Germany SM 836
ALCO FILTER SP-1066
WIX FILTERS WL7169
WIX FILTERS WL7203
WIX FILTERS WL7257
MAXGEAR 26-0874
VIKA 11150059201
VIKA 11150059901
FILTRON OP 616
FILTRON OP 616/2
FILTRON OP 641
STARK SKPSM-4570003
RIDEX 4682P0004
VIKA K11785001
MASTER-SPORT 450001562
MASTER-SPORT 450001642
MASTER-SPORT 450001672
MASTER-SPORT 450001792
MASTER-SPORT 450001793
MASTER-SPORT 450002332
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1310811
STARK SKFS-18880569
STARK SKFS-18880572
RIDEX 4055F0573
STARK SKFS-18880574
RIDEX 4055F0575
STARK SKFS-18880575
RIDEX 4055F0576
STARK SKFS-18880576
RIDEX 4055F0577
STARK SKFS-18880577
RIDEX 4055F0578
PURRO PUR-PO0020
PURRO PUR-PO0021
MAXGEAR 26-2039
STARK SKPSM-45722407
Dr!ve+ DP1110.11.0174
Suositellut vaihtoehdot
MAHLE ORIGINAL-merkkisen Öljynsuodatin OC 295 asiakaspalaute:
Tätä tuotetta ei ole vielä arvioitu. Kirjoita ensimmäinen arvostelu ja jaa mielipiteesi ostoksesta muiden asiakkaiden kanssa
Kirjoita kommentti
5 Arviot Öljynsuodatin 027067790521
(0)
4 Arviot Öljynsuodatin 027067790521
(0)
3 Arviot Öljynsuodatin 027067790521
(0)
2 Arviot Öljynsuodatin 027067790521
(0)
1 Arviot Öljynsuodatin 027067790521
(0)